Comsol Multiphysics 5.3a

Comsol Multiphysics 5.3a seminārs


Optek ielūdz Jūs uz Comsol Multiphysics 5.3a ievadsemināru. Seminārs risināsies 19. janvārī Rīgas Tehniskajā Universitē Āzenes 12/1 314. telpā laikā no 9.00 līdz 12.00. Vairāk informācijas par programatūru atradīsiet saitēs Comsol un Comsol Multiphysics 5.3a.


Comsol Multiphysics ievadsemināra satursPipe Flow module
Ievadseminārs tiks veltīts jaunākās Comsol Multiphysics versijas 5.3a iepazīšanai, kas paredzēta dažādu fizikālu problēmu skaitliskai risināšanai. Semināra sākumā ar īsas prezentācijas un paraugdemonstrācijas palīdzību tiks skaidroti Comsol Multiphysics programmas darbības un problēmu definēšanas pamatprincipi. Tāpat tiks apskatīts aplikāciju veidošanas interfeiss Application builder, kas ļauj Comsol Multiphysics lietotājam veidot aplikācijas no definētajām problēmām. Pēc kafijas pauzes sekos "hands-on" jeb praktiskā sesija, kurā semināra dalībniekiem būs iespēja pašiem pēc norādījumiem izveidot fizikālu problēmu un to atrisināt.


Svarīgi!
Dalība seminārā ir bezmaksas, tomēr tam iepriekš ir nepieciešams reģistrēties. Pēc reģistrēšanās anketas (saiti skatīt zemāk) aizpildīšanas semināra dalībniekiem tiks izsūtītas īslaicīgas Comsol Multiphysics 5.3a un visu pieejamo moduļu licences. Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz info@optek.lv
.


@2017 by Optek SIA. All rights reserved.